Strona główna » Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Zajęcia integracyjne z Rodzicami w grupie Wróbelków.

Prawa noga, lewa noga i hop w przód... czyli zajęcia taneczne w Przedszkolu.

Matematyka na wesoło w najstarszych grupach.

Raz, dwa, trzy - z rytmiką na "ty"!

Szachy w najstarszych grupach.

Cała Polska czyta dzieciom - a w grupie Pszczółek czytała mama Karolinki.

Zachęcamy wszystkich Rodziców naszych Przedszkolaków do włączenia się w akcję - "Cała Polska czyta dzieciom". Zapraszamy do naszego Przedszkola; można przynieść swoją książkę (np. ulubioną z Państwa dzieciństwa) lub skorzystać z naszych przedszkolnych książeczek.

Motyle bawią się i pracują.

Ogród warzywny - zajęcia edukacyjne w grupie Pszczółek.

Pani Jesień oczami dzieci z grupy Wróbelki.

Fantazja dzieci z grupy Motyle - jarzynowe ludki.

Kamyczkowe jarzynki i owoce z masy solnej - czyli zajęcia edukacyjne w grupie Krasnali.

Dzieci z grupy Motyle odwiedzają Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowym Targu.

Zajęcia edukacyjne w grupie Pszczółek.

Oznaki jesieni - zajęcia edukacyjne w grupie Wróbelków.

Jesienny spacer...

Dzieci z grupy Wróbelków na koncercie w MOK - u.

Bezpieczny Przedszkolak - zajęcia edukacyjne.

Witamy w naszym przedszkolu nowych Przedszkolaków - zajęcia adaptacyjne.

W ostatnich dniach sierpnia odbyły się w naszym Przedszkolu dni adaptacyjne, podczas których przywitaliśmy naszych nowych Przedszkolaków. Życzymy Wam wiele uśmiechu i radości płynących ze wspólnych zabaw i spotkań w grupie przedszkolnej.

Uroczyste pożegnanie dzieci opuszczających nasze Przedszkole.

Kochane dzieci,życzymy Wam sukcesów na nowej drodze szkolnych obowiązków, oraz wielu wspaniałych przygód z nowymi kolegami i przyjaciółmi. Drodzy Rodzice, dziękujemy za bezinteresowną pomoc, zawsze gotowość i chęć do współpracy oraz Waszą życzliwość i wyrozumiałość. Nauczycielom dziękujemy za całoroczny trud i zaangażowanie w pracę, życzymy zasłużonego odpoczynku i dużo sił do dalszej pracy.

Motyle i Wróbelki z wizytą w Szkole Podstawowej nr 11.

Plastyka - plenerowe inspiracje...

Dzień Dziecka na BIS !

Dzień Dziecka na BIS - czyli dmuchańce, wata cukrowa, garść słodkości od ZOZOLKA, malowanie twarzy i kolorowe balony...

Wycieczka do piekarni i sklepu Państwa Mozdyniewicz.

W środę dzieci z grup Biedronki i Pszczółki były w odwiedziny w sklepie i piekarni - dzięki uprzejmości właścicieli - Państwa Mozdyniewiczów. Przedszkolaki zapoznawały się z tajnikami pracy piekarza, obserwowały proces produkcji chleba, rogalików i bułeczek, które później ze smakiem mogły zjeść. Serdecznie dziękujemy Państwu Mozdyniewiczom za zaproszenie, życzliwość i pyszności, które trafiły do brzuszków dzieci, a pracownikom za wyrozumiałość i cierpliwość dla naszych przedszkolaków. Jesteście Przyjacielami naszego Przedszkola ;)

MCE Perfect Festiwal - V Edycja Piosenki Angielskiej w Rabce - Zdroju.

W środę 7 czerwca dzieci z grupy Wróbelki i Motyle, reprezentowały nasze Przedszkole na MCE Perfect Festiwal Piosenki Angielskiej w Rabce - Zdroju. Obie grupy zaprezentowały wysoki poziom wykonania a najstarsza grupa Motyle - otrzymała wyróżnienie za swój występ. Gratulujemy artystom !

Dzień Rodziny w naszym Przedszkolu.

W poniedziałek 5 - tego czerwca w ogrodzie naszego przedszkola gościliśmy wyjątkowych gości - rodziców, rodzeństwo, babcie i dziadków naszych przedszkolaków. Pierwsza część spotkania - artystyczna - poświęcona była występom dzieci, następnie przedszkolaki i ich najbliżsi bawili się przy akompaniamencie Teatru Baśniowa Kapela i korzystali z przygotowanych dla nich słodkości, napojów, owoców i atrakcji. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do uświetnienia i zorganizowania naszej imprezy.

Dzień Dziecka - ciąg dalszy...

Wesołe zabawy w naszym ogrodzie.

Świętowanie Dnia Dziecka w grupie Motyli - dzieci dla dzieci.

Dzień Dziecka na sportowo z Football Academy.

Wczoraj wszystkie dzieci miały swoje wielkie święto - Dzień Dziecka, a nasze przedszkolaki świętowały w ruchu z Football Academy z Nowego Targu. Było pełno śmiechu, radości i emocji a do tego wesoło i baaardzo głośno, czyli tak, jak lubią dzieci. Wszystkim naszym kochanym przedszkolakom życzymy jak najdłuższego dzieciństwa i wszelkich z tego płynących korzyści!

Teatrzyk "Eden" z wizytą w naszym Przedszkolu - przedstawienie pt. "Zagubiona owieczka".

Przeżyjmy to jeszcze raz - "Dzieci Dzieciom 2017".

XV edycja koncertu "Dzieci - Dzieciom" w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.

Wczoraj dzieci z Grupy Motyle wystąpiły w MOK - u na Koncercie pt. "Dzieci - Dzieciom" z okazji zbliżającego się "Dnia Dziecka". Był taniec, śpiew, radość i wielkie emocje.

Wycieczka do Zakopanego - wspomnienia z wyprawy.

22 maja dzieci z grup Pszczółki, Wróbelki i Motyle wyruszyły na wycieczkę do Zakopanego. Na początek - wyprawa - pod bacznym okiem naszego Przewodnika pana Piotra Nowaka - do Doliny Strążyskiej i drugie śniadanie na Wielkiej Polanie Stążyskiej. Następnie wielkie emocje przy wielkim helikopterze Ratowników TOPR -u. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji wycieczki.

Wiosenne zabawy w naszym wspaniałym ogrodzie.

Przedszkolaki z wizytą w Urzędzie Miasta i w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Nowym Targu.

Wczoraj dzieci z naszego Przedszkola były z wizytą i z życzeniami wielkanocnymi w nowotarskim Urzędzie Miasta, gdzie swój czas poświęcił im Pan Burmistrz - Grzegorz Watycha, oraz Inspektor Wydziału Oświaty - Pan Krzysztof Aksamit. Przedszkolaki złożyły też najlepsze życzenia pracownikom nowotarskiej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej. Była piosenka, taniec, drobny upominek od Przedszkolaków i życzenia a dla dzieciaków - garść słodkości.

Witamy wiosnę wraz z przedszkolakami z grupy "Biedronki".

W piątek 7 kwietnia wiosnę przywitała ostatnia grupa dzieci z naszego Przedszkola "Biedronki". Było kwiatowo, radośnie, kolorowo i wesoło. Dziękujemy wszystkim dzieciom z naszego Przedszkola za piękne występy - wierszyki i piosenki, paniom za zaangażowanie, przygotowanie dzieci, strojów i dekoracji, a Rodzicom za - jak zwykle - liczne przybycie, wyrozumiałość i słowa uznania, a także za wzięcie udziału w naszym wiosenno - wielkanocnym konkursie. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, wszystkim dzieciom, ich Rodzicom, oraz Przyjaciołom naszego Przedszkola, składamy najlepsze życzenia radości, wiosny w sercu, wielu niezapomnianych spotkań w gronie najbliższych i przyjaciół, oraz bogatych duchowych przeżyć związanych ze Zmartwychwstaniem Jezusa - dyrekcja, nauczyciele oraz Małopolskie Centrum Edukacji.

Dzieci z grupy Pszczółek też witały wiosnę!

W czwartek przedszkolaki "Pszczółki" zaprezentowały swoim Rodzicom montaż słowno - muzyczny o wiosenno - wielkanocnej tematyce. Poniżej kilka pamiątkowych zdjęć:

Wiosna, wiosna dziś na łące, a Krasnale dają koncert...

Wczoraj dzieci z grupy Krasnale wraz ze swoimi Paniami, przywitały wiosnę piosenką i wierszykiem. Wokalno - aktorskie popisy oglądali Rodzice naszych maluszków...

Występ wiosenno - wielkanocny w grupie Motyli.

We wtorek swoje spotkanie z Rodzicami miały dzieci z grupy Motyle. Przedszkolaki wesoło przywitały wiosnę prezentując swoje wokalno - aktorskie talenty, rozwijane pod bacznym i profesjonalnym okiem Pani Kasi.

Witamy Wiosnę - wiosenne spotkanie z Rodzicami w grupie Wróbelków.

W poniedziałek dzieci z grupy Wróbelków wraz ze swoją Panią, zaprosiły swoich Rodziców do obejrzenia przedstawienia w ich wykonaniu o tematyce wiosenno - wielkanocnej. Były piosenki, wierszyki, świąteczne życzenia i drobne upominki.

Spacer do Miejskiego Ośrodka Kultury w związku ze Światowym Dniem Wiedzy na temat Autyzmu.

Wróbelki na zajęciach dodatkowych - szachy z panem Hubertem.

Zabawa ciastoliną w grupie Wróbelków.

Plastyka z panią Gosią u Motyli.

Wróbelki z Tatą Laury sadzą kolorowe bratki.

Dogoterapia w grupie Motyli.

Teatr "Baśniowa Kapela" z wizytą w naszym Przedszkolu.

Żegnaj zimo, witaj wiosno!

Zajęcia regionalne w grupie Motyli.

Zajęcia taneczne w grupie Wróbelków i Biedronek.

Motyle z wizytą w Szkole Podstawowej nr 2.

Dziś dzieci z grupy "Motyle" były z wizytą w Szkole Podstawowej nr 2. Przedszkolaki obejrzały przygotowane dla nich przez klasy "0" przedstawienie pt."Witaj Wiosno", zwiedziły sale zajęć i pobawiły się na szkolnym placu zabaw. Zapraszamy do Przedszkola z rewizytą !

Dzieci z grupy Pszczółek na warsztatach z majsterkowania w Castoramie.

W ubiegłym tygodniu dzieci z grupy Pszczółek były gośćmi specjalnymi w sklepie Castorama i wzięły udział w specjalnych warsztatach pt. "Majsterkowo". Po zakończonych zajęciach każdy z uczestników otrzymał na własność wykonaną przez siebie pracę - kołyskę dla lalek lub samolot. Dziękujemy za zaproszenie; dzieci bawiły się znakomicie.

Tańce i hulańce u Biedronek.

Zajęcia taneczne w grupie Wróbelków.